Uzņēmums

DTZ

DTZ dibināta 18.gadsimtā Lielbritānijā. Šodien tā ir ir globāla nekustamo īpašumu pakalpojumu kompānija ar pārstāvniecībām 52 Eiropas, Tuvo Austrumu, Āfrikas, Āzijas, Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas valstīs, 209 pilsētās. Jau no darbības pirmsākumiem, DTZ ir ieguvis priekšzīmīgu reputāciju, investoriem, attīstītājiem, publiskā un privātā sektora pārstāvjiem un finanšu starpniekiem sniedzot objektīvus padomus un konsultācijas, aptverot visas ar nekustamo īpašumu saistītās nozares.

DTZ komandu vieno mērķis nodrošināt klientiem izcilas kvalitātes pakalpojumus, kas balstās uz padziļinātu klienta vajadzību izpratni un ir orientēti uz ilgtermiņa panākumiem.

DTZ ietilpst UGL Services, kas ir daļa UGL Ltd. Apvienojoties DTZ un UGL Services, ir izveidots trešais pasaulē lielākais nekustamo īpašumu pakalpojumu sniedzējs. Vienotais uzņēmums korporatīvajiem klientiem, īpašniekiem, nomniekiem un investoriem nodrošina labāko pasaules mēroga piedāvājumu nekustamā īpašuma pirkšanas un nomas starpniecības jomā, investīciju darījumos, īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas, attīstības projektu konsultāciju, vērtēšanas un aktīvu pārvaldes jomās. Uzņēmumam ir 240 biroji Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā, Austrālijā un Dienvidamerikā.

DTZ Baltic

DTZ Baltic apvieno vairāk kā 50 profesionāļu komandu, kas strādā birojos Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Esam viens no vadošajiem nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmumiem Baltijas valstīs. Sniegto pakalpojumu klāstā cita starpā ietilpst konsultācijas investīciju darījumos, starpniecība nomas un pārdošanas darījumos, īpašumu apsaimniekošana, vērtēšana un aktīvu pārvaldība.

Mūsu pieredze šajā reģionā aizsākās 1990-to gadu sākumā, kad uzņēmums (ar sākotnējo nosaukumu Kinnisvaraekspert) tika nodibināts Igaunijā. Mūsu klientu interesēs mēs apvienojam vietējā tirgus pieredzi ar profesionāļu zināšanām pasaules mērogā.

Mūsu darbinieki ir ieguvuši attiecīgo nacionālo institūciju profesionālās kvalifikācijas apliecinājumus. Kā arī mēs lepojamies, ka mūsu vidū ir vairāki RICS sertificēti profesionāļi.

DTZ Baltic ir konsultējis tādus vietēja un starptautiska mēroga uzņēmumus un iestādes kā: OSCE, OECD, World Bank, Phare, US AID and ICMA, IRRV, Lincoln Institute of Land Policy, u.c.